Final Fantasy 7 Remake - zamiana w żabę i dynamiczne pojedynki w nowym zwiastunie

Plus: klasyczne minigry, Ifrit i Shiva.

Square Enix opublikowało przygotowany z okazji Tokyo Game Show zwiastun Final Fantasy 7 Remake. Materiał oferuje nowe spojrzenie na odświeżoną wersję uznanego klasyka.

Trailer między innymi potwierdza powrót możliwości zamiany głównego bohatera w żabę przez przeciwnika. Przekształcenie postaci w zwierzę znacząco obniży atrybuty ataku i obrony podopiecznego.

W nagraniu są też fragmenty rozgrywki przedstawiające kilka dynamicznych pojedynków, w których weźmiemy udział w trakcie właściwej zabawy. Do tego znane z pierwowzoru minigry treningowe, polegające na wciskaniu odpowiednich przycisków w stosownym czasie.

Zwiastun zaprezentował także - po raz pierwszy - odświeżone wersje płomiennej Ifrit oraz lodowej Shivy, czyli istot, które można przyzwać na pole walki. Ponadto ujawniono członków Turks, specjalnej agencji pracującej dla złowrogiej korporacji Shinra Electric Power Company.

ff7_remake_trailer_tgs
Nie zabraknie znanych minigier

Nowe wydanie kultowej produkcji z 1997 roku powstaje całkowicie od podstaw na nowym silniku. Gra zaoferuje nie tylko zupełnie odmienioną rozgrywkę, ale również pewne zmiany w strukturze narracji oraz historii.

Final Fantasy 7 Remake zadebiutuje 3 marca 2020 roku na PS4. W przeciwieństwie do oryginału, pozycja ukaże się w formie udostępnianych cyklicznie epizodów, przy czym każdy będzie pełnoprawnym tytułem na wiele godzin.

Następnie: Nowy zwiastun Death Stranding wprowadza w fabułę gry

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami