The Last of Us 2 - wkrótce nowy gameplay? We wrześniu pokaz dla mediów

W Los Angeles.

Sony wraz ze studiem Naughty Dog organizują prezentację, w trakcie której wybrani przedstawiciele mediów ujrzą powstające The Last of Us 2.

Informację przekazał zaproszony na wydarzenie dziennikarz Geoff Keighley. Na Twitterze opublikował grafikę, która ujawnia, że pokaz kontynuacji przygód Ellie odbędzie się 24 września w amerykańskim Los Angeles.

Nie przedstawiono jednak żadnych dodatkowych szczegółów. Nie wiadomo więc, co dokładnie zaprezentują twórcy, aczkolwiek istnieje możliwość, że wkrótce po demonstracji pojawią się materiały z nowymi fragmentami rozgrywki.

Niewykluczone również, że firma Sony zdecyduje się jednocześnie ujawnić datę premiery produkcji. Spekuluje się, że tytuł ukaże się na rynku na początku przyszłego roku - najprawdopodobniej w okresie wiosennym.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Co ciekawe, niedawne doniesienia wskazywały, że 1 listopada - podczas kolejnego odcinka programu State of Play - japoński koncern udostępni nowy trailer The Last of Us 2, wraz z terminem debiutu wyznaczonym na maj 2020 roku.

Akcję gry osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony cyklu, a gracze tym razem pokierują poczynaniami Ellie, a nie Joela. Pozycja zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że zawita też na PS5.

Następnie: Borderlands 3 - pierwsze oceny mediów

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami