Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokaz The Last of Us 2 w listopadzie, gra ukaże się w maju 2020 - nieoficjalne informacje

Prezentacja w trakcie State of Play.

Nowy zwiastun The Last of Us 2 i data premiery tytułu zostaną zaprezentowane w listopadzie, zaś sama produkcja zadebiutuje w maju 2020 roku - sugerują nieoficjalne informacje.

Źródłem doniesień jest jeden z użytkowników forum 4chan. Internauta powołuje się na otrzymany przez byłego pracownika Sony e-mail, jaki firma rozesłała do swoich pracowników zatrudnionych w dziale marketingu.

Z korespondencji wynika podobno, że gra studia Naughty Dog pojawi się w zaplanowanym na 1 listopada State of Play - kolejnej odsłony transmisji, w której producent PlayStation prezentuje nadchodzące nowości. Sam odcinek będzie podobno nieco dłuższy od poprzednich.

Bohaterką The Last of Us 2 jest dorosła Ellie

Według użytkownika forum 4chan, podczas internetowego programu Sony przedstawi także zwiastun przypominający o premierze Death Stranding, które ukaże się 8 listopada. Do tego materiały ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

W omawianym State of Play zabraknie rzekomo innego dużego tytułu zmierzającego na PS4 - Ghost of Tsushima. Treść e-maila wskazuje jednak, że prace nad produkcją postępują „lepiej niż dobrze”, choć doszło do kilku opóźnień ze względu na problemy techniczne.

Projekt powstaje z myślą o użyciu mocy PlayStation 5, więc poważnym kłopotem okazało się dostosowanie jakości tekstur i płynności rozgrywki do możliwości PS4. Korespondencja sugeruje, że gra zostanie zaprezentowana na PlayStation Meeting, które ma odbyć się 12 lutego 2020 roku.

Z wiadomości wynika, że w najbliższych miesiącach Sony skoncentruje wysiłki marketingowe na promowaniu dwóch najważniejszych tytułów - wspomnianych Death Stranding i The Last of Us 2. Później zaś skupi się na Ghost of Tsushima.

Ghost of Tsushima ujrzymy podobno dopiero w przyszłym roku

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Oczywiście do informacji należy podchodzić z dużym dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Warto jednak zwrócić uwagę, że to kolejne doniesienia, według których produkcja studia Naughty Dog ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku.

Źródło: NeoGAF

Następnie: PS5 zostanie ujawnione 12 lutego?

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze