Spacer z gulaszem w Red Dead Online - nietypowy wyczyn gracza

Z Valentine do Saint Denis.

Jeden z graczy Red Dead Redemption 2 w sieciowym module Red Dead Online podjął się nietypowego wyzwania: udał się na pieszą wycieczkę z miską gulaszu.

Po nałożeniu porcji wspomnianej potrawy w obozie, można od razu skonsumować posiłek. Użytkownik o pseudonimie Slonitram postanowił jednak z jedzeniem w ręku na piechotę przejść z Valentine do Saint Denis.

Miasta położone są w znacznej odległości od siebie, gracz musiał więc - biorąc pod uwagę dosyć powolny ruch bohatera - wykazać się dużą cierpliwością. Cała podróż zajmuje 37 minut czasu rzeczywistego. Przygodę dokumentuje film, na potrzeby którego przyspieszył akcję.

Co ciekawe, Slonitram dwukrotnie starał się zrealizować wyzwanie. Pierwsza próba zakończyła się jednak niepowodzeniem ze względu na problemy z serwerami - w pewnym momencie został rozłączony z Red Dead Online.

Za drugim razem zdołał szczęśliwie dotrzeć do wyznaczonego celu. Nie napotkał wrogo nastawionych bandytów. Sam gulasz ostatecznie spożył w saloonie zlokalizowanym na terenie Saint Denis.

rdr2_wyzwanie_gulasz
Spacer zakończył się sukcesem

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Red Dead Online pozwala graczom wykreować własną postać, którą eksplorują Dziki Zachód i biorą udział w szeregu aktywności. Wkrótce moduł sieciowy wzbogaci się o system ról z trzema specjalizacjami dla podopiecznych: łowcą, handlarzem i kolekcjonerem.

Następnie: Wiedźmin Geralt w wizji rysownika DC i Marvela

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami