Gameplay z Cyberpunk 2077 nagrano na PC z kartą GeForce RTX 2080 Ti i ray tracingiem

Twierdzi Nvidia.

Zaprezentowany wczoraj gameplay z powstającej gry Cyberpunk 2077 nagrano na PC wyposażonym w kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti.

Informację przekazała Nvidia, której przedstawiciele udostępnili na Twitterze wspomniany materiał. Firma jednocześnie przekonuje, że we fragmentach, które przedstawiono w filmie, włączony był ray tracing - technika śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Fakt wykorzystania przez grę rozwiązania graficznego rozpowszechnionego przez producenta GeForce'ów ogłoszono kilka miesięcy temu. Warto zaznaczyć, że mechanizm do działania wymaga posiadania komputera z kartą graficzną z serii RTX.

Ujawnione wideo przybliża różne elementy rozgrywki z projektu. Twórcy zaprezentowali na przykład dwa skrajnie odmienne style rozgrywki - postacią stawiającą na bezpośrednią walkę i bohaterem skupiającym się na skradanie i hakowanie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja bazuje na papierowym systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City - rządzonej przez korporacje oraz opanowanej przez przestępczość metropolii.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Marvel's Avengers z systemem walki od projektanta God of War

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami