Man of Medan - Abandoned Ship: okręt, przejście przez korytarze

Docieramy do wojskowego okrętu.

Kolejny rozdział w grze Man of Medan, przeniesie nas na okręt wojenny znany z prologu. Po tym, jak bohaterom udało się przeżyć na łodzi w scenie o nazwie Storm, razem z porywaczami wchodzą na pokład opuszczonej jednostki. Poniższy opis zakłada, że Brad nie został odkryty i pozostał na łodzi Duke of Milan.

040

Zacznij od skierowania się w lewo. Podczas drogi będziesz mijał leżący z prawej raport, który spadnie pokład niżej, jeśli spróbujesz go podnieść. Przejdź przez lokację i kontynuuj korytarzem do kolejnej. Będzie to pomieszczenie z pryczami, gdzie znajdziesz złożoną koszulę (1), której możesz się przyjrzeć.

041

Przejdź przez przejście z lewej i ruszaj dalej. Przy mijaniu skrzyń możesz podnieść leżącą na nich kartkę (2) o nazwie Internal Memorandum.

042

Ruszaj dalej wzdłuż korytarza (3) i kontynuuj, aż do drzwi, które zostaną otworzone przez porywaczy. Po tym, jak wpakują wszystkich do środka bieżąca scena się zakończy.

Następnie: Man of Medan - Trapped: pułapka, blokada drzwi, odwracanie uwagi

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Storm: zakładnicy, radio, Brad

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami