Wolfenstein: Youngblood - srebrne monety, żˇłte i czerwone skrzynie

Co można kupić za pieniądze i jak je zdobywać.

W trakcie rozgrywki w Wolfenstein: Youngblood szybko natkniesz się na srebrne monety. Jak nietrudno się domyślić są one środkiem płatniczym. Możemy dzięki nim między innymi kupować nowe elementy wyposażenia, broni lub skórki wpływające na wygląd bohaterek.

w006

W jaki sposób zdobywać monety? Istnieje kilka możliwości, a pierwszą z nich jest przeszukiwanie mijanych miejsc. Pojedyncze monety znajdziesz często na wierzchu oraz w charakterystycznych, żółtych skrzyniach (1). Wystarczy je otworzyć, aby zdobyć sporą sumę monet.

Często znajdziesz je również w skrzyniach czerwonych. Aby je otworzyć należy najpierw odnaleźć dyskietkę (może być w innym miejsce w obrębie lokacji), wprowadzić ją do terminalu i zdobyć w ten sposób hasło składające się z ciągu cyfr. Po ich wpisaniu w panel na skrzyni zostanie ona otwarta.

w007

Druga możliwość, to wykonywanie misji głównych i zadań dodatkowych. Wystarczy przejść w dzienniku do zakładki Misje i najechać na którąś z misji (2). Z prawej strony pojawi się informacja na jej temat, a także potencjalna nagroda, zarówno związana z punktami doświadczenia, jak i pieniędzmi (3).

w008

Przebywając w Katakumbach, czyli podziemnej kryjówce ruchu oporu, możesz także udać się do Abby Walker (4), która często zleca różne, mniejsze wyzwania. Ich wypełnianie również wiąże się z nagrodą pieniężną.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - korzystanie z dwóch broni naraz, podwójna broń

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - zdrowie i energia, pancerz, współdzielenie życia, reanimacja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głˇwnie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespˇł także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmˇw i planszˇwek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami