W Cyberpunk 2077 zaatakujemy każdego, poza dziećmi i ważnymi dla fabuły postaciami

Prawie jak Skyrim.

Cyberpunk 2077 pozwoli graczom atakować i zabijać mieszkańców Night City - wyjątkiem będą jednak dzieci oraz różne postacie istotne dla rozwoju historii.

Informację ujawniono na forum Reddit w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów. Deweloperzy zaznaczyli, że V „może być agresywny w stosunku do większości spotykanych ludzi”.

c20
Okazji do walki nie zabraknie

Przedstawiciele CD Projekt RED dodali też, że w niektórych obszarach atakowanie postaci będzie związane z „dodatkowymi konsekwencjami”. Można domyślić się, że chodzi o sprowokowanie członków gangu czy stróżów prawa.

Podobne ograniczenia związane z atakowaniem postaci to w grach nic nowego. Identyczne zasady obowiązują chociażby w Skyrim - ale w tym przypadku tworzone przez graczy modyfikacje pozwalają zmienić reguły zabawy. Mod do Wiedźmina 3 także umożliwiał, przykładowo, pokonanie strażników.

Cyberpunk 2077 nie zaoferuje wsparcia dla modów w okresie premiery.

Nowa gra twórców Wiedźmina zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. Opowie historię najemnika w cyberpunkowej metropolii, którą będziemy eksplorować w perspektywie FPP. Możliwe będzie stosowanie różnych stylów rozgrywki, podejmiemy też wiele istotnych wyborów.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami