Red Dead Redemption 2 na PC wspomniane w kodzie źródłowym strony Rockstar

Kolejna wskazówka.

W kodzie źródłowym należącej do Rockstar Games strony Social Club znaleziono wzmiankę o Red Dead Redemption 2 w wersji na PC. To kolejna niepotwierdzona informacja sugerująca, że hit z 2018 roku trafi na komputery.

Wymowną treść kodu odnalazł jeden z użytkowników Twittera. Chodzi o fragment „RDR2_PC_Accomplishments” (w tłumaczeniu: „dokonania”), widoczny na poniższym obrazku.

To pierwszy raz, kiedy o rzekomej premierze Red Dead Redemption 2 dowiedzieliśmy się ze źródła pochodzącego od samej firmy Rockstar - choć nie bezpośrednio.

Niewykluczone, że wydawca szykuje się już na zapowiedź. GTA 5 ukazało się na komputerach około pół roku po debiucie na PS4 i Xbox One, więc premiera Red Dead Redemption 2 na PC jeszcze w tym roku jest prawdopodobna.

Spekulacje na temat komputerowego RDR2 pojawiają się co jakiś czas. Wzmianka o projekcie znalazła się w mobilnej aplikacji powiązanej z produkcją, a także internetowym profilu byłego pracownika Rockstar.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami