The Last of Us 2 zadebiutuje 14 lutego 2020 roku? Nieoficjalne informacje

Kontynuacja serii od Naughty Dog.

The Last of Us 2, czyli powstająca kontynuacja cyklu wykreowanego przez deweloperów ze studia Naughty Dog, zadebiutuje 14 lutego 2020 roku - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Wspomnianą informację o premierze produkcji przekazał internauta posługujący się pseudonimem Evil VR. Użytkownik przedstawił datę we wpisie opublikowanym za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze.

„Jeżeli Sony nie jest gotowe zaprezentować nowych szczegółów oraz zwiastuna The Last of Us 2, to ja podzielę się terminem debiutu: 14 lutego 2020 roku. A teraz znikam” - napisał.

Evil VR nie ujawnił źródła, z którego pozyskał doniesienia, więc należy do nich podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że w przeszłości internauta dostarczał sprawdzone informacje między innymi na temat remake'u Resident Evil 2.

Warto zaznaczyć, że na lutową premierę niedawno wskazywała także Ashley Jonhson, która użycza głosu Ellie. W jednym z wywiadów aktorkę zapytano o termin debiutu, ale kiedy zaczęła odpowiadać, prowadzący rozmowę przerwał kobiecie i zdążyła powiedzieć tylko „fe” - wielu podejrzewa, że chciała powiedzieć „February”, czyli właśnie „luty”.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jeden dłuższy fragment rozgrywki z powstającej produkcji. Materiał ujawnia, że - tak jak w pierwszej części - nie zabraknie skradania i otwartej walki, a istotną rolę odegrają przerywniki filmowe.

Akcję The Last of Us 2 osadzono pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony cyklu, a gracze tym razem pokierują poczynaniami Ellie. Tytuł zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że zawita też na PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami