Cyberpunk 2077 najpopularniejszą grą E3 na YouTube

Avengers na drugim miejscu.

Cyberpunk 2077 jest najpopularniejszą grą E3 na YouTube - produkcja CD Projekt RED przyciągnęła więcej odbiorców niż świeżo zapowiedziane Marvel's Avengers.

Na trzecim miejscu stawki najchętniej oglądanych gier znalazło się Star Wars Jedi: Fallen Order od studia Respawn Entertainment i Electronic Arts.

Kolejne pozycje to Halo Infinite, FIFA 20 i materiały o nowych wojownikach ze Smash Bros. Ultimate.

Zestawienie przygotował i udostępnił Daniel Ahmad, analityk Nico Partners, aktywny na Twitterze od lat i regularnie dzielący się różnymi danymi oraz statystykami.

grye3

Inne polskie produkcje też cieszą się sporym zainteresowaniem. Materiały z Dying Light 2 obejrzało ponad 2 miliony osób, a wideo z Blair Witch od Bloober Team osiągnęły wynik ponad 1,5 miliona odsłon.

Pierwsze miejsce Cyberpunk 2077 to zapewne pochodna wysokiego zainteresowania grą z ubiegłorocznych targów. Oficjalnym materiałom na YouTube pomogła też z pewnością obecność Keanu Reevesa na scenie Microsoftu.

Popularny aktor wystąpi w najnowszej produkcji studia CD Projekt RED. - ten fakt przyciągnął uwagę wielu mediów, które na codzień nie zajmują się tematyką gier wideo.

Co ciekawe, kilka gier wyprzedza Cyberpunka pod względem stosunku polubień do „łapek w dół”. W tym aspekcie wygrywa Ori and the Will of the Wisps, a przed polską grą uplasowały się między innymi Planet Zoo czy zwiastun Breath of the Wild 2.

Źródło: Daniel Ahmad

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami