Keanu Reeves w Cyberpunk 2077 - memy i reakcje internautów

Odpowiedzi na niespodziankę od CD Projekt Red.

Ujawnienie roli Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077 wzbudziło żywe reakcje nie tylko widowni podczas pokazu Microsoftu, ale też internautów. W sieci jest już mnóstwo memów nawiązujących do kanadyjskiego aktora.

Jeden z najpopularniejszych obrazków to nowa wersja starszego już mema, prezentującego wygląd Reevesa w różnych latach:

Poniżej nawiązanie do popularnego pytania, które padło na konferencji Blizzarda towarzyszącej ujawnieniu Diablo Immortal: „Czy to pozasezonowy prezent na święta?”.

k2

Nie zabrakło odwołania do spokojnego usposobienia i skromności aktora. Po lewej Keanu Reeves, po prawej role, w które się wciela.

k1

Jak wygląda ciastko, gdy dodamy za dużo hype'u, czyli szumu medialnego?

k3

W filmie John Wick - w którym główną rolę gra Reeves - bohater ściga oprawców, którzy zabili mu psa. Nic dziwnego, że „każdy, kto kiedykolwiek zabił psa w grze wideo” będzie zdenerwowany, gdy aktor znajdzie się w Cyberpunk 2077.

k4

Internauci często przypominają też o gwieździe nadchodzącego Death Stranding. „Zatrudniliśmy Normana Reedusa” - mówi Kojima Productions. „My zatrudniliśmy Keanu Reevesa” - odpowiada CD Projekt Red.

k5

Jest i polski akcent. Dlaczego studio zdecydowało się zatrudnić Reevesa, a nie np. Tomasza Karolaka?

k7

„Mama: jedz, nie jest takie gorące [w j. angielskim również »seksowne«]”.

„Jedzenie:”

k8

Warto poczytać też komentarze pod oficjalnym zwiastunem na YouTube. „Ja: Nie lubię gier z kamerą z pierwszej osoby”, „CD Projekt Red pokazuje Keanu Reevesa”, „Ja: och” - głosi poniższy wpis.

k6

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami