Borderlands 3 - 10 minut rozgrywki z targów E3

Moze i jej mech.

Deweloperzy z Gearbox Software opublikowali na oficjalnym kanale YouTube zapis rozgrywki z Borderlands 3, który prezentowany jest także na targach E3 w Los Angeles.

Materiał to 10 minut czystego gameplayu, bez zbędnych przerywników czy komentarza. Film skupia się na postaci imieniem Moze, której specjalną cechą jest przyzwanie na parę chwil bojowego mecha.

Ta klasowa zdolność przypomina nieco umiejętność, którą dysponuje D'va w strzelance Overwatch.

Mech, zwany Iron Bear, wyposażony jest nie tylko w potężny karabin, ale także w wyrzutnię rakiet (które same naprowadzają się na cel) oraz miotacz ognia.

Wybieranie odpowiednich zdolności w drzewku talentów pozwala na zmodyfikowanie i wydłużenie działania umiejętności, na wzór rozwiązania z poprzedniej części cyklu.

moze

Iron Bear może też towarzyszyć bohaterce w boju i wspierać ją, gdy Moze przebywa poza jego kabiną.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One. Najnowsza część serii zaoferuje na początku cztery klasy postaci, a w trakcie kampanii odwiedzimy kilka różnych planet.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami