Final Fantasy 7 Remake - premiera 3 marca 2020 roku

Nowy gameplay na konferencji Square Enix.

Square Enix oficjalnie zapowiedziało datę premiery Final Fantasy 7 Remake. Gra zadebiutuje 3 marca przyszłego roku i trafi (przynajmniej na początku) wyłącznie na PlayStation 4.

Opublikowano też krótki zwiastun z nieprezentowanymi do tej pory scenkami i fragmentami rozgrywki.

Dłuższy gameplay zobaczymy najprawdopodobniej podczas konferencji Square Enix, która rozpocznie się w nocy z 10 na 11 czerwca o godzinie 3:00 polskiego czasu.

Projektanci przygotowali też nową grafikę, na której widnieje sam Sepiroth - główny antagonista w Final Fantasy 7. Jest uznawany za jednego z najlepszych przeciwników w historii gier wideo.

ff7r

Remake kultowej produkcji z 1997 roku zaoferuje nie tylko zupełnie inną rozgrywkę i zbudowany od podstaw na nowym silniku świat, ale też pewne zmiany w strukturze narracji oraz historii.

Gra będzie udostępniana w formie epizodów, choć twórcy zapewniają, że każdy będzie pełnoprawną grą i zaoferuje wiele godzin rozgrywki.

Źródło: PlayStation Blog

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami