Red Dead Redemption 2 na PC nikomu by nie zaszkodziło - uważa szef Take-Two

Tajemnicza wypowiedź Straussa Zelnicka.

Nadal nie wiadomo, czy Red Dead Redemption 2 trafi na PC. Szef Take-Two - właściciela odpowiedzialnego za grę studia Rockstar - uważa jednak, że pojawienie się tytułu na wspomnianej platformie nikomu by nie zaszkodziło.

Jeden z uczestników niedawnego spotkania z inwestorami zapytał dyrektora generalnego firmy - Straussa Zelnicka - o ewentualne przeniesienie wirtualnego westernu na komputery osobiste, twierdząc, że byłoby to dość łatwym zadaniem.

- Wydanie gry na PC nikomu by nie zaszkodziło - odpowiedział menedżer. Nie udzielił żadnych dodatkowych informacji, ale wypowiedź szefa Take-Two sugeruje, że pojawienie się Red Dead Redemption 2 na nowej platformie sprzętowej jest prawdopodobne.

rdr2_pc_two_take
Nieodłącznym towarzyszem gracza jest wierzchowiec

Co ciekawe, to pierwszy raz, gdy Zelnick w tak bezpośredni sposób odnosi się do możliwości przygotowania komputerowej wersji tytułu. Do tej pory twierdził, że o dalszych losach produkcji powinni mówić sami twórcy.

Sugestie wskazujące, że Red Dead Redemption 2 trafi na PC pojawiają się regularnie. Niedawno w internetowym CV byłego pracownika Rockstara w serwisie LinkedIn odnaleziono wzmiankę o grze w wydaniu na tę właśnie platformę sprzętową.

Wirtualny western dostępny jest obecnie tylko na PS4 i Xbox One. Pozycja oferuje kampanię fabularną, w której wcielamy się w Arthura Morgana - członka gangu Dutcha - oraz rozbudowany tryb wieloosobowy.

Źródło: GameSpot

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami