Games with Gold: czerwiec 2019 - pełna oferta

NHL 19, Portal i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2019. Wśród pozycji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są NHL 19 i Portal.

Pierwszą grę przez cały miesiąc ściągną posiadacze Xbox One. Produkcja sportowa od EA Sports traktuje o zmaganiach w hokeja: do dyspozycji graczy twórcy oddali wszystkie kluby i zawodników z tytułowej ligi.

Z kolei pomiędzy 16 czerwca a 15 lipca właściciele konsoli otrzymają Rivals of Aether - zrealizowaną w dwóch wymiarach platformową bijatykę od niezależnego projektanta Dana Fornace'a. Na początku wybieramy postać posługującą się jednym z czterech żywiołów: wodą, ogniem, ziemią lub powietrzem. W toku zabawy stawiamy czoła licznym przeciwnikom.

nhl19
W czerwcowej ofercie Games with Gold jest NHL 19

Natomiast od 1 do 15 czerwca na X360 pojawi się pierwsza odsłona cyklu Portal, a więc słynna gra logiczna. Podczas rozgrywki gracze zajmują się rozwiązywaniem szeregu zróżnicowanych łamigłówek, wykorzystując portale między wymiarowe.

Od 16 do 30 czerwca popularną produkcję Valve zastąpi Earth Defense Force 2017 - kolejna odsłona serii strzelanek TPP, w której próbujemy obronić Ziemię przed atakiem kosmitów. Najeźdźcy często przybierają formę wielkich owadów.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami