Poznajemy Total War: Three Kingdoms - rozbudowa i rozwój

W drodze po cesarski tron.

Deweloperzy z Creative Assembly rozszerzyli w Total War: Three Kingdoms pomysły zaimplementowane w poprzedniej części - Thrones of Britannia. Takie rozwiązanie ma spory wpływ na to, jak wygląda proces rozbudowy naszych włości.

W naszym nowym materiale tłumaczymy w przystępny sposób, jak przebiega rozwój terytoriów, które w trakcie kampanii wcielamy do swojego imperium - i zaznaczamy, że warto prowadzić podboje z rozwagą.

Three Kingdoms to kolejna odsłona popularnego cyklu gier strategicznych. Jak wskazuje tytuł, twórcy sięgnęli tym razem po okres historyczny wielkich konfliktów trzech chińskich królestw po upadku dynastii Han na początku pierwszego tysiąclecia.

Nowy Total War debiutuje już w najbliższy czwartek, 23 maja. Tylko na PC. Creative Assembly ma już w planach kolejne odsłony serii - następną będzie prawdopodobnie Warhammer 3.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami