Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Krwawe i brutalne Total War: Three Kingdoms dzięki nowemu DLC

Reign of Blood ukaże się 27 czerwca.

Deweloperzy z Creative Assembly opublikowali zwiastun DLC do Total War: Three Kingdoms. Dodatek Reigns of Blood wprowadzi do gry brutalne i krwawe efekty oraz animacje walki.

Lista zmian i modyfikacji jest imponująca. Żołnierze będą mogli między innymi odcinać kończyny przeciwników, uderzeniom broni będą czasem towarzyszyć rozpryski posoki, a na polu bitwy znajdzie się o wiele więcej zwłok.

Ponadto, twórcy dodali nowe animacje śmierci żołnierzy i opcję widoku spalonych ciał. Poziom takich efektów można ustawić wedle uznania na mniej lub bardziej intensywny.

Cena DLC nie jest jeszcze znana. Podobne dodatki do innych odsłon serii Total War kosztowały zazwyczaj około 10 zł. Reings of Blood będzie dostępne już 27 czerwca.

Three Kingdoms powraca do realiów historycznych i po raz pierwszy zabiera graczy do Chin w okresie upadku dynastii Han. Jedną z ważniejszych nowości jest duże znaczenie bohaterów, którzy mogą pojedynkować się podczas bitew.

„To kolejny, niezwykle przyjemny pożeracz czasu od Creative Assembly. Lepszy od Tronów Brytanii” - możecie przeczytać w naszej recenzji Total War: Three Kingdoms.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze