Zręcznościowe Steep za darmo na PC

Przez niespełna tydzień.

Firma Ubisoft przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo komputerową wersję Steep - zręcznościowej produkcji, która koncentruje się na ekstremalnych sportach zimowych.

Aby zdobyć bezpłatną kopię, na stronie promocji należy kliknąć symbol PC, a następnie zalogować się na własny profil Uplay w celu przypisania tytułu do konta. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się 22 maja o północy czasu polskiego.

Steep pozwala graczom wziąć udział w kilku zróżnicowanych dyscyplinach. Zainteresowani mogą spróbować swoich sił między innymi w slalomie na nartach, snowboardzie oraz locie w specjalnym kombinezonie wingsuit.

steep_free
Steep pozwala spróbować jazdy na nartach

Akcja produkcji rozgrywa się w okolicach góry. Po ukończeniu samouczka każdy decyduje sam, czy chce zająć się rywalizacją w przygotowanych przez deweloperów zawodach i wyścigach, czy swobodnie zjeżdżać po ośnieżonym stoku.

Warto zaznaczyć, że wydany w 2016 roku tytuł oferuje również rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową. Podczas zimowej zabawy widzimy więc innych użytkowników, z którymi możemy wejść w interakcję.

„Gra od Ubisoft Annecy nie potrafi przyciągnąć na długie godziny, ale w mniejszych dawkach jest w stanie sprawić sporo przyjemności” - czytamy w naszej recenzji Steep.

Źródło: Ubisoft

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami