Ruszył darmowy okres próbny Monster Hunter: World w wersji na PS4. Każdy zainteresowany może pobrać grę i wziąć udział w początku przygody fabularnej oraz wariancie sieciowym. Demo potrwa do 20 maja.

Gracze mogą stworzyć własnego bohatera, wyruszyć na zbadanie lokacji Ancient Forest oraz Wildspire Wastes, a także podjąć się zadań, które nie mają więcej niż trzy gwiazdki.

mh2
W grze walczymy z mniejszymi i większymi bestiami

W trybie online zagramy zarówno z osobami, które nabyły pełną wersję gry, jak i korzystającymi z dema. W przypadku kupna tytułu, postępy zostaną zachowane.

Monster Hunter: World trafiło na rynek 26 stycznia 2018 roku (najpierw tylko w wersji na konsole). 6 września na PS4 i Xbox One, a zimą na PC zadebiutuje płatny dodatek Iceborne, który ma zaoferować podobną ilość zawartości, co podstawowa gra.

„To fantastyczna ewolucja dla serii i świetnie obrany kierunek przez twórców” - napisaliśmy w naszej recenzji Monster Hunter: World.

Źródło: GameInformer

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.