Kratos w Assassin's Creed Ragnarok? Reżyser God of War nie wyklucza

„Wyczuwam crossover”.

Reżyser God of War - Cory Barlog - odniósł się do nieoficjalnych doniesień o Assassin's Creed Ragnarok, czyli odsłonie cyklu z wikingami. Zasugerował, że w grze mogą pojawić się nawiązania do Kratosa.

Deweloper udostępnił na Twitterze wiadomość o informacjach na temat części asasyńskiej serii, w której główną rolę mieliby odegrać nordyccy wojownicy. We wpisie stwierdził, że „wyczuwa crossover”, dodając przy tym dwie emotikony - dumającą i z uśmiechem.

„Crossover” to projekt, który łączy ze sobą niepowiązane ze sobą światy lub postacie z różnych filmów, gier lub komiksów. Tego typu wydarzeniem było na przykład pojawienie się wiedźmina Geralta w Monster Hunter World i bijatyce SoulCalibur 6.

Oczywiście wpis Barloga to najprawdopodobniej jedynie dowcip. Niewykluczone jednak, że ostatecznie w Assassin's Creed Ragnarok (lub jakkolwiek będzie się gra nazywała) znajdą się nawiązania do God of War, a może nie zabraknie nawet samego Kratosa.

To o tyle możliwe, że Ubisoft ma na koncie podobne inicjatywy. W wydanym w 2017 roku Origins pojawiło się zadanie poboczne odnoszące się do Final Fantasy 15. Podczas misji gracze mogli zdobyć między innymi znanego z produkcji Square Enix chocobo.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Jeżeli informacje o Assassin's Creed Ragnarok są prawdziwe, gra ma wiele wspólnego z God of War. Tak jak przygody Kratosa, nowa odsłona cyklu o zabójcach w kapturach, miałaby być silnie inspirowana wierzeniami wikingów - ponoć nie zabraknie boga piorunów Thora.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami