Red Dead Redemption 2 w lipcu trafi na PC jako tytuł na wyłączność Epic Games Store?

Zapowiedź podobno w kwietniu.

Osadzona na Dzikim Zachodzie gra Red Dead Redemption 2 od Rockstara trafi na PC w lipcu jako tytuł na wyłączność cyfrowego sklepu Epic Games Store - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem doniesień jest jeden z użytkowników forum 4chan. Internauta przekonuje, że do zapowiedzi wersji komputerowej dojdzie podczas wydarzenia, które odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Produkcja miałaby zadebiutować 9 lipca, ale tylko w Epic Games Store. Wydawca gry - Take-Two - z twórcami Fortnite podpisał podobno umowę, która gwarantuje firmie sto procent przychodów ze sprzedaży DLC. Edycja PC rzekomo nigdy nie trafi na inne platformy, w tym Steama, ale niewykluczone, że korzystałaby z usługi Rockstara.

rdr2_plotki_pc
Red Dead Redemption 2 rozgrywa się na Dzikim Zachodzie

Do informacji należy oczywiście podchodzić z dystansem, ponieważ są nieoficjalne. Faktem jest jednak, że użytkownicy 4chan w przeszłości ujawniali szczegóły na temat projektów T2 - przykładowo dzień przed prezentacją Borderlands 3 na forum pojawiło się wiele detali o tytule, które później potwierdzono.

Warto też zaznaczyć, że ewentualne wydanie Red Dead Redemption 2 wyłącznie na Epic Games Store nie byłoby zaskoczeniem. Take-Two podpisało już kilka umów z autorami Fortnite, w tym dla wspomnianej strzelanki studia Gearbox Software i gry The Outer Worlds.

Dzieło Rockstar Games w październiku ubiegłego roku ukazało się na PS4 i Xbox One. Akcję osadzono przed wydarzeniami z pierwszej części, a w roli głównego bohatera obsadzono Arthura Morgana, jednego z członków gangu Dutcha.

Źródło: 4chan

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami