Borderlands 3 zapowiedziane - zwiastun prezentuje rozgrywkę

W planach „miliard broni”.

Zgodnie z obietnicami, na PAX East studio Gearbox Software zapowiedziało Borderlands 3 - kolejną odsłonę okraszonych kolorową grafiką strzelanek z elementami RPG. Data premiery nie jest znana.

Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów, ograniczając się do zaprezentowania zwiastuna z fragmentami rozgrywki. Z nagrania wynika, że podstawy zabawy nie ulegną zmianie - w pojedynkę lub z innymi użytkownikami zmierzymy się z szeregiem przeciwników.

Film przedstawia między innymi cztery postacie, którymi gracze najprawdopodobniej pokierują podczas zmagań. Każda reprezentuje jedną z głównych klas, dysponując unikalnymi zdolnościami i umiejętnościami.

Materiał obiecuje, że w trakcie rozgrywki zwiedzimy „kilka światów”, co może oznaczać, że tym razem trafimy nie tylko na znaną z poprzednich części Pandorę, ale i inne planety. Nie zabraknie też „miliardów broni”, wśród których znajdzie się chodzący karabinek.

Platformy docelowe nie są znane, ale można podejrzewać, że gra trafi na PC, PS4 i Xbox One. Deweloperzy obiecują, że więcej szczegółów - w tym zapewne dotyczących fabuły - ujawnią w najbliższą środę, 3 kwietnia.

borderlands_3_obrazek2
W Borderlands 3 nie zabraknie charakterystycznej grafiki

To nie wszystko, ponieważ potwierdzono nieoficjalne doniesienia - pierwsza odsłona Borderlands doczeka się odświeżonej wersji. W nowym wydaniu gra otrzyma udoskonaloną grafikę, z opcją zabawy w 4K.

Twórcy wprowadzą zmiany nie tylko do oprawy wizualnej, ale i rozgrywki. W planach mini-mapa, kooperacja dla czterech osób (w oryginale dostępny był wariant dla dwóch graczy) z funkcją rozgrywki na podzielonym ekranie. Do tego skórki dla postaci i nowa porcja broni.

Odświeżone Borderlands zadebiutuje 3 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. W skład zestawu wejdzie bazowa gra i wszystkie DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami