Twórcy Red Dead Online rozdają graczom darmowe złoto

Za dotychczasowe wsparcie.

Deweloperzy ze studia Rockstar poinformowali, że gracze, którzy w bieżący weekend zalogują się do Red Dead Online, otrzymają za darmo dodatkowe złoto do wykorzystania podczas zabawy.

Jeżeli użytkownicy dołączą do rozgrywki do jutra - 27 stycznia - dostaną pięć sztabek najcenniejszego z kruszców, a prezent trafi na konta najpóźniej we wtorek. W ten sposób twórcy chcą podziękować fanom za dotychczasowe wsparcie.

Jednocześnie ujawniono, że naprawiono kilka problemów z dobieraniem graczy we wprowadzonym niedawno trybie Gorączka spluw. Zainteresowani nie powinni mieć już kłopotów z wyszukiwaniem rywali w wariancie inspirowanym gatunkiem battle royale.

Podkreślono jednak, że zaimplementowane poprawki mają charakter tymczasowy. Projektanci obecnie pracują nad „lepszymi” i „stałymi” rozwiązaniami, które pojawią się w jednej z przyszłych aktualizacji.

Red Dead Online to dostępny w fazie beta sieciowy moduł Red Dead Redemption 2. Na początku zabawy gracze tworzą własną postać, by później wraz ze znajomymi lub nieznajomymi towarzyszami przemierzać otwarty świat Dzikiego Zachodu.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami