Anthem z sześcioma poziomami trudności

Różne stopnie wyzwania.

Nastawiona na sieciową rozgrywkę strzelanka Anthem - kolejny projekt od twórców serii Mass Effect ze studia BioWare - zaoferuje łącznie sześć zróżnicowanych poziomów trudności.

W artykule poświęconym grze dziennikarze IGN informują, że na początku gracze otrzymają dostęp do trzech stopni: łatwego, normalnego i trudnego. Pierwszy umożliwi wykonywanie wszystkich aktywności w pojedynkę, a ostatni rekomendowany jest do zabawy ze znajomymi.

Po osiągnięciu 30. poziomu doświadczenia produkcja odblokuje trzy kolejne tryby trudności o wspólnej nazwie Grandmaster. Każdy wzmocni przeciwników, zwiększając ilość życia i liczbę zadawanych obrażeń.

Zobacz: Anthem - premiera i najważniejsze informacje

Zmagania na wyższych stopniach będą stanowiły duże wyzwanie, ale warto spróbować swoich sił, ponieważ za zrealizowanie misji i innych aktywności użytkownicy zdobędą znacznie cenniejsze wyposażenie.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. W piątek abonenci EA Access i Origin Access oraz osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe, otrzymają dostęp do wersji demo gry. Otwarte testy dla pozostałych zainteresowanych odbędą się zaś w dniach 1-3 lutego.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami