Firma Codemasters opublikowała nowy zwiastun powstającego Dirt Rally 2.0. Materiał koncentruje się na licencjonowanych zawodach rallycross, które pojawią się w produkcji.

Początkowo tytuł zaoferuje osiem torów - między innymi belgijskie Mettet, brytyjskie Silverstone i katalońskie Circuit de Barcelona. Do tego cztery klasy samochodów używanych w prawdziwej rywalizacji, czyli Supercars, RX2, RX Super 1600s i RX Crosskarts.

Pierwszy z wymienionych rodzajów wozów dotychczas nie był dostępny w grach firmy Codemasters. Wśród aut znajdą się pojazdy pokroju Renault Megane RS RX, Audi S1 EKS RX quattro i PSRX Volkswagen Polo R.

Zobacz: Dirt Rally 2.0 - premiera i najważniejsze informacje

Twórcy obiecują, że po premierze produkcja wzbogaci się o kolejne tory oraz maszyny przeznaczone do Rallycrossowych Mistrzostw Świata. W planach jest również sieciowa wersja zawodów dla maksymalnie ośmiu graczy.

Dirt Rally 2.0 zadebiutuje 26 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zaoferuje trasy zlokalizowane w Polsce, Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Australii i Stanach Zjednoczonych - projektanci podkreślaj, że każdy z obszarów wiernie odwzorowali.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały