Dirt Rally 2.0

Seria pozostaje na rajdowym tronie. Dirt Rally 2.0 to świetny model jazdy, interesujący dobór lokacji i gwarancja mnóstwa adrenaliny.

Dirt Rally 2.0 - Recenzja

RekomendacjaDirt Rally 2.0 - Recenzja

Wciąż na szczycie podium.

Czysto teoretycznie Dirt Rally 2.0 ma uproszczone zadanie na rynku symulatorów rajdowych - konkurencja jest znikoma, a jeśli ktoś decyduje się na nawiązanie walki, zwykle przegrywa jeszcze w kwalifikacyjnej rundzie. Stworzenie udanej rajdówki jest bowiem sztuką.

Jak przedstawić tę sztukę, doskonale wie studio Codemasters, od lat odpowiedzialne za serię Dirt - duchowego spadkobiercę cyklu Colin McRae Rally. Gwoli ścisłości, Dirt Rally 2.0 nie jest symulatorem dla najbardziej zatwardziałych zwolenników wirtualnych rajdów.

Próg wejścia w grę jest stosunkowo niski, zwłaszcza gdy decydujemy się na niższy poziom trudności czy inne ułatwienia. Produkcja jest jednak na tyle uniwersalna, że przy odpowiedniej konfiguracji stanowi także ogromne wyzwanie dla bardziej zaawansowanych graczy.

Czytaj więcej...

Firma Codemasters na karcie katalogowej Dirt Rally 2.0 - kolejnej odsłony cyklu traktującego o wyścigach rajdowych - na platformie Steam ujawniła oficjalne wymagania sprzętowe gry w wersji PC.

ArtykułDirt Rally 2.0 - premiera i najważniejsze informacje

Trasy, samochody, rozgrywka - co warto wiedzieć.

Dirt Rally 2.0 to następca ciepło przyjętego w 2015 roku Dirt Rally. Twórcy ze studia Codemasters w nowej produkcji stawiają jeszcze mocniej na autentyczność i realizm rajdów samochodowych zarówno w trybie jednego gracza, jak i online.

Dirt Rally 2.0 - Golf GTI w pierwszym gameplayu

Dziennikarze z serwisu PC Games N opublikowali 10 minut rozgrywki z Dirt Rally 2.0. Studio Codemasters poinformowało niedawno, że gra zadebiutuje 26 lutego na PC, Xbox One i PS4.

Gameplay prezentuje przejazd po odcinku rajdowym w Nowej Zelandii. W głównej roli: VW Golf Mk II GTi.

W pełnej wersji odwiedzimy sześć państw w ramach oficjalnych mistrzostw FIA World Rallycross Championship. Twórcy uwzględnili także odcinki rajdowe w Polsce.

Czytaj więcej...