W sieci sklepów RTV Euro AGD ruszyła promocja na Assassin's Creed Odyssey, czyli najnowszą część kultowej serii Ubisoftu. Wersję na PS4 i Xbox One kupimy za 109 zł.

Odyssey to formuła znana z poprzedniej części - Origins - uzupełniona jednak o znaczące różnice. Twórcy położyli jeszcze większy nacisk na elementy RPG, a dodatkowo pierwszy raz w serii zaimplementowali możliwość wybierania opcji dialogowych.

aco2

W grze przenosimy się do antycznej Grecji, gdzie jako potomek spartańskiego króla Leonidasa - Aleksios lub Kassandra - eksplorujemy ogromny świat i wykonujemy dziesiątki różnorodnych zadań.

Dzięki silnie zaznaczonemu pierwiastkowi RPG wykreujemy postać zgodnie z upodobaniami, dobierając odpowiednie umiejętności, bronie i resztę elementów ekwipunku. Wszystkie przedmioty mają statystyki wpływające między innymi na zadawane i otrzymywane obrażenia.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.