Red Dead Redemption 2 - Męska przyjaźń; Remont dla początkujących

Misja główna: odnajdujemy Charlesa w Saint Denis.

W poprzedniej misji, Dochodowe zatrudnienie, spotkaliśmy się z Sadie Adler, której od tej pory będziemy pomagać łapać mniej lub bardziej groźnych przestępców. To jednocześnie nasz najlepszy sposób na zarobek, który potrzebny jest do spłaty kredytu za nieruchomość. Tym razem wracamy na naszą ziemię, czyli do Beecher's Hope, gdzie odnajdujemy Wujka, będącego jednocześnie zleceniodawcą tego zadania.

Zleceniodawca: Wujek

Wyzwania w tej misji:

  • Po dotarciu do Saint Denis znajdź Charlesa w czasie poniżej 1 minuty i 50 sekund
  • Zabij wszystkich ludzi Guido Martelliego w czasie poniżej 10 sekund
232

Nasze drogi są tym razem skierowane do Saint Denis. Wujek uzyskał informacje, jakoby Charles żył i znajdował się w mieście. Po scence wprowadzającej znajdziemy się we wspomnianej miejscowości - podążamy za Wujkiem, który bardzo chętnie sprawdzi okoliczne salony w poszukiwaniu Charlesa.

My powinniśmy się jednak udać do pasera (1) wskazanego na radarze żółtą ikoną. Po wejściu do budynku porozmawiaj z mężczyzną, po czym udaj się do wspomnianego miejsca, czyli Saint Saturnines.

233

We wskazanym miejscu spotkasz już Wujka - zmierzaj za nim, aż dotrzecie na teren walk, gdzie odnajdziesz Charlesa (2). Zanim jednak zabierzesz go ze sobą, będziesz świadkiem pojedynku na pięści, który wcześniej obstawisz - na zwycięstwo lub przegraną Charlesa. Co prawda wspomniane zostało, że Charles podkłada się dla zarobku, ale tym razem warto postawić na jego zwycięstwo. W trakcie potyczki możesz dopingować lub wyszydzać.

Po opuszczeniu miejsca udaj się za Charlesem. Wspólnie udacie się do portu, gdzie zostaniecie zaczepieni przez pewnych mężczyzn, pracujących niegdyś dla Brontego. Wywiąże się strzelanina - szybko pozbądź się kilku wrogów, po czym wskocz na wóz z Charlesem i zgub pościg, jednocześnie wyjeżdżając z miasta i spotykając się z Wujkiem - misja dobiegnie końca.

Misja: Remont dla początkujących

Zleceniodawca: Wujek

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 18 sekund

Wraz z zakończeniem wyżej opisywanego zadania zostaniesz przeniesiony do Beecher's Hope, gdzie od razu możesz porozmawiać z Wujkiem. Po przerywniku filmowym po prostu wychyl lewy analog do tyłu i wciskaj szybko wyświetlony w rogu ekranu przycisk, aby rozwalić ruderę na posiadłości.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami