Red Dead Redemption 2 - Lichwiarstwo i inne grzechy VI-VII (części poboczne)

Zamykamy wątek długów i Leopolda Straussa.

W szóstym rozdziale fabularnym masz szansę zakończenia wątku rozpoczętego w zadaniu głównym o nazwie Lichwiarstwo i inne grzechy. Jego finał jest dość zaskakujący.

Misja nie jest wymagająca, a przy okazji prezentuje prawdziwie ludzkie oblicze Arthura Morgana.

Część szósta

Aby rozpocząć zadanie, udaj się do obozu gangu w Beaver Hollow i podejdź do Straussa, oznaczonego białą ikoną „LS” (1).

lmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

J. John Weathers to pierwszy dłużnik, na którego nakierowuje cię członek gangu. Druga osoba to górnik z Annesburga - Arthur Londonderry. Nie masz jednak wyboru kolejności - początkowo musisz zająć się Weathersem.

J. John Weathers

Spójrz na mapę, na której gra zaznaczyła ogólną lokację, w której przebywa pierwszy dłużnik (biała ikona z symbolem dolara). Udaj się na miejsce - to niedaleko obozu, na zachód.

J. John leży pod wozem, który stoi przy drodze (2). Podejdź i skonfrontuj się z nim, korzystając z menu interakcji.

l1

Wkrótce przybędą stróże prawa, gotowi zastrzelić mężczyznę za dezercję. Obroń Weathersa, eliminując przeciwników.

l2

Po chwili będziesz mógł wybrać, czy chcesz odzyskać dług w postaci srebrnego zegarka, czy zlitować się nad mężczyzną, biorąc pod uwagę sytuację, w której się znalazł.

Adekwatnie do decyzji, otrzymasz dodatnie lub ujemne punkty Honoru.

Arthur Londonderry

Możliwość odbioru spłaty drugiego długu pojawi się dopiero, kiedy rozwiążesz sprawę Weathersa. Arthur Londonderry znajduje się w Annesburgu, na wschód od twojej lokalizacji. Gra zaznaczyła to miejsce ikoną dolara.

Zacznij od rozmowy ze strażnikiem przy wejściu do kopalni. Ten odeśle cię do brygadzisty, więc wejdź do środka, udaj się do znacznika misji i wypytaj kolejną osobę.

l3

Arthur nie żyje, ale możesz odzyskać dług od wdowy. Pani Londonderry (oznaczona ponownie symbolem dolara) znajduje się na południe od Annesburga. Kobieta siedzi na gangu swojego mieszkania.

Tym razem nie masz możliwości odebrania długu, ale możesz go anulować lub anulować i dodatkowo podarować pieniądze (55 dolarów). Postąp zgodnie z własnym sumieniem.

l4

Część siódma

Gdy wykonasz poprzednie zadanie, odblokuje się kolejna, finalna część misji. Udaj się do obozu i porozmawiaj ze Straussem. Obejrzysz krótką scenkę, w której Arthur wypędza Niemca z gangu. Po wszystkim otrzymasz bardzo duży bonus do Honoru.

l5

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami