Red Dead Redemption 2 - Trudna sztuka konwersacji

Misja główna: ratujemy kapitana Monroe'a.

W ramach poprzedniej misji, Most donikąd, wspólnie z Johnem Marstonem wysadziliśmy most kolejowy, co - czysto teoretycznie - ma pomóc całemu gangowi. Zleceniodawcą kolejnej misji jest Josiah Trelawny, którego znajdziesz w aktualnym obozie.

Zleceniodawca: Josiah Trelawny

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij konia ścigającego cię jeźdźca podczas ucieczki
  • Ukończ misję w czasie poniżej 9 minut i 30 sekund
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 75%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Po scence wprowadzającej wsiądź na swojego wierzchowca, po czym udaj się za Padającym Deszczem. W końcu dotrzesz do obozu, w którym odbyć się mają kluczowe rozmowy z pułkownikiem Favoursem. Po przerywniku filmowym podsłuchasz z namiotu rozmowę dwóch mężczyzn. Rozmowy nie pójdą do końca po naszej myśli - trzymając sierżanta jako zakładnika, wycofaj się do swojego konia.

Po wskoczeniu na wierzchowca galopuj za kapitanem Monroe, który na radarze zostanie oznaczony żółtą ikoną. W pewnym momencie, z prawej strony pojawi się strażnik na koniu (1) - zabij go lub konia, odblokowując tym samym jedno z wyzwań misji.

199

Dalsza faza misji to odpieranie ataków jeźdźców - w pewnym momencie zsiądziesz jednak z wierzchowca, a walka będzie kontynuowana w środku lasu. Dla własnego bezpieczeństwa staraj się cały czas przebywać za osłoną i nie dopuścić do śmierci żadnego z towarzyszy. Wrogowie nadciągać będą z wielu stron - w pewnym momencie wskoczysz na konia z Monroem (2).

Również w tej sytuacji musisz odpierać ataki wrogich strażników. Gdy sytuacja się uspokoi, podążaj za Charlesem w kierunku stacji kolejowej. Po dotarciu do niej uruchomi się przerywnik filmowy, po którym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami