Red Dead Redemption 2 - Archeologia dla początkujących

Misja główna: odzyskujemy relikty.

W poprzedniej misji, Uroki Van Horn, wspólnie z Billem ukradliśmy wóz z dynamitem. Z kolei jeszcze w poprzednim zadaniu mogliśmy zdecydować się na pomoc Indianom. Jeśli to zrobiliśmy, misja Archeologia dla początkujących powinna już być dostępna. Zleceniodawcą jest Szybujący Orzeł, którego znajdziesz przy ikonie „EF”, na północy mapy.

Zleceniodawca: Szybujący Orzeł

Wyzwania w tej misji:

  • Odzyskaj relikty, nie dając się wykryć
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut
192

Po scence wprowadzającej podążaj za Padającym Deszczem. Chwilę później zauważysz dwa wilki - nie musisz ich zabijać. Po prostu podążaj dalej do wyznaczonego miejsca. Podróż będzie się dłużyć - co jakiś czas Padający Deszcz poprosi cię o zatrzymanie się, celem zebrania ziół, które zauważył.

W końcu jednak dotrzecie do obozu, który został splądrowany. Badaj wskazówki (1), które najłatwiej zauważysz w trybie Sokolego oka - wciśnij oba analogi, aby aktywować sztuczkę. Ślady stanowią głównie butelki po whisky. Możesz sprawdzić wszystkie ślady, choć nie ma takiej potrzeby.

193

W pewnym momencie towarzysz zawoła cię, aby sprawdzić odnalezione wskazówki. Wszystko będzie sprowadzać się do obozu w dolinie poniżej - po obserwacji miejsca lornetką, zejdź i po cichu eliminuj (2) strażników wokół obozu. Możesz także wyeliminować wszystkich w otwartej walce.

Po uporaniu się z zagrożeniem musisz odnaleźć skradzione relikty. Znajdują się przy jednym z namiotów, na obrazku poniżej.

194

Co ciekawe, jeśli wcześniej pozbyłeś się strażników na obrzeżach w cichy sposób, możesz podnieść przedmioty niepostrzeżenie, bez zabijania osób przy ognisku. Bez względu jednak na to, jak to zrobisz, po odzyskaniu przedmiotów wróć na wzgórze do Szybującego Orła. Po przerywniku filmowym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami