W ramach poprzedniej misji, Godziny odwiedzin, stanęliśmy przed naprawdę dużym wyzwaniem. Wyciągnęliśmy Johna Marstona z więzienia, oczywiście przy użyciu zasadniczej siły.

Zleceniodawca: Micah Bell

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij strzałem w głowę 3 wrogich jeźdźców
  • Po zabiciu Cornwalla dotrzyj do koni w czasie poniżej 2 minut i 45 sekund
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Dalej pozostajemy przy typowej gangsterce, a tempo będzie wciąż bardzo wysokie. Zleceniodawcą tego zadania jest Micah Bell, którego znajdziesz w Annesburgu. Mężczyzna wyskoczy z jednego z domków, gdy podejdziesz bliżej.

184

Po chwili dołącza do nas Dutch i wspólnie udajemy się do okolicznego portu. Zgodnie z instrukcjami, schowaj się za skrzynią. Uruchomi się wówczas przerywnik filmowy, w którym do portu przybije nikt inny, jak Leviticus Cornwall. Dutch po krótkiej rozmowie zabije mężczyznę - zostaniesz automatycznie ukryty za skrzynią, zza której prowadź ostrzał w kierunku przeciwników na statku (1).

185

Chwilę później nadciągną także posiłki od strony miasta. Błyskawicznie więc się obróć i kontynuuj stopniowe przebijanie się przez zastępy wrogów. Biegnij za Dutchem wzdłuż torów, eliminując przeciwników. Zwróć szczególną uwagę na wrogów znajdujących się na górnym piętrze (2) budynku kopalni.

W końcu, schodami z lewej, wedrzecie się do budynku. To jednak nie koniec strzelania, gdyż w środku znajduje się dużo więcej przeciwników. Podążaj za Dutchem i Micah i przebijaj się dalej. W końcu przechwycicie konie, ale sytuacja wcale nie będzie spokojniejsza. Bardzo ważne w tym momencie jest to, abyś starał się zabić jak najwięcej wrogów.

W przeciwnym wypadku któryś z twoich kompanów może zginąć, co spowoduje cofnięcie do ostatniego punktu kontrolnego, czyli początku ucieczki konno. Gdy oddalicie się na bezpieczną odległość, misja dobiegnie końca.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały