Red Dead Redemption 2 - Zwykła wizyta towarzyska

Misja główna: Dutch zabija Leviticusa Cornwalla.

W ramach poprzedniej misji, Godziny odwiedzin, stanęliśmy przed naprawdę dużym wyzwaniem. Wyciągnęliśmy Johna Marstona z więzienia, oczywiście przy użyciu zasadniczej siły.

Zleceniodawca: Micah Bell

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij strzałem w głowę 3 wrogich jeźdźców
  • Po zabiciu Cornwalla dotrzyj do koni w czasie poniżej 2 minut i 45 sekund
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Dalej pozostajemy przy typowej gangsterce, a tempo będzie wciąż bardzo wysokie. Zleceniodawcą tego zadania jest Micah Bell, którego znajdziesz w Annesburgu. Mężczyzna wyskoczy z jednego z domków, gdy podejdziesz bliżej.

184

Po chwili dołącza do nas Dutch i wspólnie udajemy się do okolicznego portu. Zgodnie z instrukcjami, schowaj się za skrzynią. Uruchomi się wówczas przerywnik filmowy, w którym do portu przybije nikt inny, jak Leviticus Cornwall. Dutch po krótkiej rozmowie zabije mężczyznę - zostaniesz automatycznie ukryty za skrzynią, zza której prowadź ostrzał w kierunku przeciwników na statku (1).

185

Chwilę później nadciągną także posiłki od strony miasta. Błyskawicznie więc się obróć i kontynuuj stopniowe przebijanie się przez zastępy wrogów. Biegnij za Dutchem wzdłuż torów, eliminując przeciwników. Zwróć szczególną uwagę na wrogów znajdujących się na górnym piętrze (2) budynku kopalni.

W końcu, schodami z lewej, wedrzecie się do budynku. To jednak nie koniec strzelania, gdyż w środku znajduje się dużo więcej przeciwników. Podążaj za Dutchem i Micah i przebijaj się dalej. W końcu przechwycicie konie, ale sytuacja wcale nie będzie spokojniejsza. Bardzo ważne w tym momencie jest to, abyś starał się zabić jak najwięcej wrogów.

W przeciwnym wypadku któryś z twoich kompanów może zginąć, co spowoduje cofnięcie do ostatniego punktu kontrolnego, czyli początku ucieczki konno. Gdy oddalicie się na bezpieczną odległość, misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami