Red Dead Redemption 2 - napad na dyliżans: Lenny

Okradamy dyliżans bankowy z członkiem gangu.

Napad na dyliżans to jedna z wielu nielegalnych aktywności realizowanych w ramach krótkich zadań pobocznych, które rozpoczynamy u partnerów z gangu.

Misja powinna odblokować się w czwartym rozdziale opowieści. Aby rozpocząć napad, udaj się do obozu (1) i porozmawiaj z Lennym. Chłopak siedzi w posiadłości, w pokoju znajdującym się zaraz na prawo od wejścia.

nmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po krótkiej wymianie zdań podążaj za Lennym i wsiądź na swojego konia. Potem wystarczy trzymać X/A, aby jechać równolegle z młodzieńcem.

Po kilku minutach dojedziecie na miejsce, a Lenny poradzi zostawić konie. Zrób co mówi, a potem schowaj się za skałami zaznaczonymi na minimapie, tuż obok partnera.

nd

Gdy nadjedzie dyliżans, Lenny spróbuje nastraszyć woźnicę, jednak ty nie musisz opuszczać schronienia - przyda się za ledwie kilkanaście sekund.

Po chwili zjawią się stróże prawa. Status "Poszukiwanego" może sugerować, że powinieneś uciekać, jednak musisz zostać u boku Lenny'ego i walczyć.

n1

Gdy wyeliminujesz zagrożenie, obejrzysz jeszcze końcową scenkę. To koniec tego krótkiego zadania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami