Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Mark Johnson

Ścigany przez stróżów prawa w Rhodes.

Po zakończeniu zadania Uroki cywilizacji w czwartym rozdziale RDR 2 możesz podjąć się wyzwania schwytania Marka Johnsona - zbiega, którego ścigają stróże prawa w Rhodes.

Udaj się do wspomnianego miasta i wejdź do budynku stacji kolejowej w północno-zachodniej części tej lokacji (1). Tam zbadaj plakat na tablicy ogłoszeń i przeczytaj jego treść.

mmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Twój cel jest poszukiwany żywy, a ostatnio widziano go w Siltwater Strand. Gdy odłożysz ogłoszenie, gra zaznaczy to miejsce na mapie ikoną czaszki z dolarem. Udaj się tam.

Johnsona znajdziesz w niewielkim obozie w lesie, w zaznaczonym na poniższej mapie miejscu. Zbieg nie jest agresywny, więc nie atakuj go. Mężczyzna zapyta się natomiast, czy może pożegnać się z rodziną.

m1
  • Jeżeli się zgodzisz, otrzymasz nieco Honoru, ale w drodze powrotnej zostaniesz zaatakowany przez bandytów
  • Jeżeli odmówisz, nie otrzymasz Honoru, ale nikt cię nie zaatakuje

Postąp zgodnie z własnym sumieniem, a następnie zwiąż Johnsona lassem i zarzuć na konia. Następnie wróć do Rhodes, po żółtej trasie.

Przy niewielkim moście, widocznym na poniższym zdjęciu, zbieg spróbuje uciec. Złap go ponownie i kontynuuj podróż. Jeżeli pozwoliłeś mężczyźnie pożegnać się z rodziną, po kilku sekundach zostaniesz zaatakowany przez jego przyjaciół. Wyeliminuj ich i jedź dalej.

m2

Zanieś Johnsona do siedziby szeryfa, a po wszystkim odbierz nagrodę z biurka.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami