Red Dead Redemption 2 - romanse i seks

Domy publiczne, związki, romanse w misjach, kąpiele.

Red Dead Redemption 2 na swój własny sposób podchodzi do kwestii romansów i seksu. O ile wielu twórców gier wprowadza takie rozwiązania do swoich gier, poświęcając im nawet duże, wielowątkowe misje, tak w przypadku RDR 2 typowe romanse nie istnieją.

W przeciwieństwie do GTA 5 i poprzednich części popularnej serii, w Red Dead Redemption 2 nie możemy także uprawiać seksu. Domy publiczne w RDR 2 nie istnieją, a jedyną namiastką fizycznej bliskości głównego bohatera z kobietą jest wzięcie kąpieli z pomocą drugiej osoby.

Wynajmując pokój w hotelu i zamawiając kąpiel, za dodatkową opłatą w postaci 50 centów możemy wynająć kobietę, która pomoże nam w zabiegach higienicznych. Podczas mycia nóg, ramion czy głowy - fragmenty ciała wskazujemy poprzez interakcję - możemy próbować zagadywać towarzyszkę, ale nie ma co liczyć na zaawansowane dialogi.

kapiel
Ekskluzywna kąpiel za pół dolara gwarantuje miłe towarzystwo, które pomoże bohaterowi się wyszorować

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, RDR 2 nie oferuje typowych romansów, jak choćby na wzór Wiedźmina 3. Istnieją za to misje fabularne, które są związane z różnymi, często dawnymi sympatiami Arthura Morgana. Ukończenie tych zadań zwykle nie jest obligatoryjne i nie ma wpływu na to, jak będzie wyglądać cała historia.

Jedną z takich misji jest zadanie Kto kiedyś kochał prawdziwie (kliknij w link, aby przejść na stronę z opisem), które aktywujemy po odczytaniu listu od Mary Linton. Informację o liście otrzymamy podczas drugiego rozdziału gry, a sam list znajduje się w obozie Horseshoe Overlook.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami