Red Dead Redemption 2 - Sodoma? Powrót do Gomory

Misja główna: napadamy na bank i otwieramy sejfy.

Po sporej strzelaninie, w której uczestniczyliśmy wraz z Lennym w poprzedniej misji, I będąc w drodze, prawił o wybaczaniu, czas na jeszcze więcej emocji. Zleceniodawcą tej misji jest Bill Williamson, którego znajdziesz w aktualnym obozie - odpoczywa na jednym z wozów.

Zleceniodawca: Bill Williamson

Wyzwania w tej misji:

  • Opróżnij wszystkie sejfy
  • Zabij strzałami w głowę 5 stróżów prawa na koniach podczas konnej ucieczki
  • Dotrzyj na ranczo Downesów w czasie poniżej 1 minuty i 55 sekund
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
101

Porozmawiaj z Billem, aby rozpocząć zadanie. Po scence wprowadzającej ruszycie konno do miejsca docelowego. Zajmie to kilka dobrych minut. W mieście podążaj za ekipą, aż w pewnym momencie będziesz musiał podjąć decyzję, co zrobi Karen - zagra biedną, zagubioną dziewczynę lub pijaną ladacznicę.

Ostatecznie scena będzie jednak dość podobna, dlatego wybór nie ma większego znaczenia dla przebiegu misji. Następnie podejdź do drzwi banku, aby po chwili wejść do środka. Uderz stojącego w drzwiach mężczyznę, a chwilę później, gdy Karen zdobędzie klucz, wejdź przez drzwi z kraty (1).

102

Idź naprzód, wrzucając kasjera do kolejnego pomieszczenia. Mężczyzna nie będzie się za bardzo spieszył, dlatego uderz go kilkukrotnie. W końcu otworzą się drzwi, a sam wejdziesz do pomieszczenia z pięcioma sejfami. Chwilę później będziesz musiał wybrać, jak chcesz otworzyć sejfy:

  • wciśnij trójkąt/Y, aby wysadzić sejfy dynamitem
  • wciśnij kwadrat/X, aby włamać się do sejfów.

Pierwsza metoda jest szybsza, ale hałaśliwa, przez co druga faza zadania będzie znacznie trudniejsza. Polecamy zatem włamywanie się do sejfów - podejdź do pierwszego z nich i wykonaj interakcję. Początkowo kręć powoli pokrętłem (2) za pomocą lewego analoga przeciwnie do wskazówek zegara, aby odszukać pierwszą cyfrę.

103

Rób to stosunkowo powoli, aby nie przegapić właściwej kombinacji. Drugą cyfrę odszukasz kręcąc pokrętło zgodnie ze wskazówkami zegara, a ostatnią raz jeszcze przeciwnie. W ten sposób otworzysz każdy z sejfów - po otwarciu wykonaj interakcję, aby ograbić zawartość.

Po splądrowaniu pięciu sejfów wyjdź do głównego pomieszczenia banku, aby spotkać się z Billem, Karen i Lennym. Uruchomi się scenka, bezpośrednio po której aktywuje się tryb Zabójczej precyzji (3).

104

Oznacz pierwszych wrogów i zlikwiduj ich jak najszybciej, po czym schowaj się za najbliższą przeszkodą i spójrz w prawo. Zwracaj uwagę na balkony i dachy, na których również znajdzie się wielu przeciwników.

Przebijaj się powoli przez miasto, z którego musisz uciec. Czeka cię sporo strzelania, więc kontroluj swoje zdrowie, uzupełniaj je w razie potrzeby i korzystaj z Zabójczej precyzji. W końcu dotrzecie do koni - wsiądź na swojego i pędź przed siebie, zwracając przy tym uwagę na radar w lewym dolnym rogu ekranu.

W ten sposób zlokalizujesz wrogich jeźdźców - pozbywaj się każdego kolejnego, gdyż twoja śmierć lub kogoś z kompanów będzie oznaczać niepowodzenie misji. Nie próbuj także wyprzedzać kompanów i trzymaj się razem z nimi. W pewnym momencie przebiegniecie tuż przed pociągiem. Po krótkiej scence skieruj się na ranczo Downesów.

Porozmawiaj z zastaną tam kobietą i jej synem, a po krótkim przerywniku wrócisz automatycznie do obozu i misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami