Zwiastun Battlefield 5 przypomina o premierze

Efektowna II wojna światowa.

Przedstawiciele firmy EA i deweloperzy ze studia DICE opublikowali nowy zwiastun Battlefield 5. Trailer przypomina o zbliżającej się premierze tegorocznej odsłony słynnego cyklu strzelanek.

Gra zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One, ale niektórzy mogą już grać. Produkcja jest dostępna od dzisiaj dla wszystkich zainteresowanych abonentów usługi Origin Access Premier.

Sam zwiastun jest przepełniony akcją. Nie brakuje więc na przykład strzelanin pomiędzy żołnierzami, wybuchów, pojedynków powietrznych oraz starć prowadzonych z udziałem opancerzonych czołgów.

Battlefield 5 zaoferuje podzieloną na epizody kampanię fabularną. Poszczególne rozdziały przedstawią losy szeregowych żołnierzy walczących na różnych frontach II wojny światowej.

W planach jest też rozbudowany multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa złoży się zarówno ze znanych, jak i zupełnie nowych trybów przeznaczonych dla maksymalnie 64 graczy. Natomiast w marcu 2019 do gry trafi tryb battle royale o nazwie Firestorm.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami