Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: wilk

Drapieżnik z legowiskiem wśród gejzerów.

Legendarny wilk to jedno z unikatowych zwierząt w Red Dead Redemption 2. Takie osobniki trudniej wytropić, ale za ich skóry uzyskamy cenne nagrody.

Aby odszukać legendarnego wilka, udaj się do krainy Ambarino - zwierzę znajdziesz pod literą R we wspomnianej nazwie, na północny wschód od Cotorra Springs (1).

Terytorium, po którym przechadza się zwierz, jest dość duże, dlatego nie można wskazać dokładnej lokalizacji.

wilk1

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Gdy będziesz na miejscu, użyj Sokolego Wzroku (wciśnij oba analogi), by znaleźć ślady lub odchody, które mienią się jak iskry. Gdy odszukasz poszlakę, kontroler zawibruje. Zbadaj ją przy pomocy trójkąta/Y i podążaj kolejnymi śladami.

Gdy tylko zobaczysz wilka, postaraj się do niego po cichu podejść. Poczekaj aż zwierz odwróci głowę w twoją stronę, aktywuj Zabójczą Precyzję (warto ją wcześniej uzupełnić) i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

Powinno wystarczyć kilka dobrze wymierzonych pocisków, nawet ze średniej jakości broni.

wilk2

Po wszystkim oskóruj zwierzę i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Tam możesz wytworzyć unikalne ubrania ze skóry legendarnego wilka. Ozdobę z serca zwierzyny kupisz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami