Red Dead Redemption 2 - Pierwsi będą ostatnimi

Misja główna: szukamy Seana nieopodal Blackwater.

W poprzedniej misji, Kręgosłup Ameryki, wykonywaliśmy dość spokojne zadanie - okradaliśmy dom oraz zwinęliśmy ze stodoły elegancki dyliżans. Tym razem czas powrócić do typowej gangsterki. Zleceniodawcą tej misji jest Javier Escuella.

Zleceniodawca: Javier Escuella

Wyzwania w tej misji:

  • Po cichu zabij z Javierem łowców nagród przy rzece
  • Uwolnij Seana, strzelając w sznur
  • Oddaj 10 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie

Aby dotrzeć do Javiera, musisz tym razem znacznie oddalić się od obozu. Mężczyznę znajdziesz bowiem nieco na północ od sławnego Blackwater, w którym mocno narozrabialiśmy. Z tego też właśnie powodu z Javierem spotykamy się pod miejscowością - został on oznaczony żółtą ikoną z czarnym symbolem „JE”.

053

Javier wraz z innym naszym kolegą obserwuje miasto Blackwater w poszukiwaniu Irlandczyka Seana, kompana schwytanego podczas napadu. Po scence wprowadzającej wsiądź na swojego konia, po czym jedź we wskazanym na radarze kierunku na północny zachód. W końcu dotrzesz do urwiska, z którego będziesz miał widok na rzekę, po której płynie poszukiwana łódź (1).

054

Podążaj spokojnym tempem za prowadzącym, aż dotrzesz do miejsca, w którym zostaniesz poproszony o skorzystanie z lornetki. Wyciągnij przedmiot i spójrz w kierunku łodzi. Obserwuj przez chwilę łowców nagród, po czym zmierzaj za prowadzącym.

Zjedziecie w kierunku rzeki. Gdy zsiądziesz z konia, zakradnij się za plecy dwóch łowców na drugim brzegu i wyeliminuj ich po cichu. Zrób to jednak dopiero wtedy, gdy ich uwaga zostanie odwrócona. Po eliminacji zmierzaj w kierunku wąwozu - przedzierając się dalej czeka cię naprawdę dużo strzelania.

Wykorzystuj naturalne osłony w postaci kamieni (2) i stopniowo eliminuj nadciągających wrogów. Spoglądaj także w górę - na szczytach skał (3) czają się kolejni, bardzo niebezpieczni łowcy głów. Zajmij się nimi w pierwszej kolejności.

055

Wyeliminuj wszystkich nieprzyjaciół - kolejni nadjadą konno. Po ich zabiciu wbiegnij na górę z drugiej strony wąwozu i zastrzel dwóch następnych. Później podążaj za Javierem i Charlesem do obozu łowców nagród.

W obozie czeka cię otwarta wymiana ognia. Korzystaj z wszelkich osłon, ale w pierwszej kolejności zlikwiduj strzelca na wieży (4) po lewej stronie, który stanowi największe zagrożenie.

056

Z drugiej strony obozu znajdziesz wiszącego na linie Seana (5) - dynda głową w dół na jednym z drzew. Jeśli chcesz zrealizować jedno z wyzwań misji, uwolnij go strzelając w linę. Możesz także skorzystać z tradycyjnej interakcji. Po uwolnieniu kompana i scence kończącej, misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami