Red Dead Redemption 2 - kościół w Szkocji użył grafiki z gry jako zaproszenia na mszę

„Odkupienie prawdziwego życia poprzez Jezusa”.

Red Dead Redemption 2 cieszy się dużą popularnością, co zauważyli nie tylko gracze. Jeden z kościołów w Szkocji użył grafiki z gry, by zachęcić wiernych do wzięcia udziału w niedzielnej mszy.

Świątynia Baptystów w Edynburgu przed wejściem umieściła plakat z ilustracją powiązaną z najnowszym projektem studia Rockstar. Na obrazku widnieje zapisany charakterystyczną czcionką napis: „odkupienie prawdziwego życia poprzez Jezusa” (w oryginale „real life redemption through Jesus”).

Proboszcz Paul Rees w rozmowie z dziennikiem The Sun twierdzi, że na pomysł nietypowego promowania nabożeństwa wpadł po zobaczeniu reklamy Red Dead Redemption 2. Zdobył odpowiednią grafikę, którą po odpowiednich modyfikacjach umieścił przed kościołem.

rdr2_kosciol
Nietypowe użycie grafiki z Red Dead Redemption 2

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Nie jest jednak jasne, czy duchowny uzyskał pozwolenie od studia Rockstar na wykorzystanie wspomnianej ilustracji. Niewykluczone więc, że plakat wkrótce zniknie sprzed drzwi świątyni w Edynburgu.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PS4 i Xbox One. „Tytuł jest jak dobry, ale wielogodzinny film - jego zalety odkrywasz wtedy, gdy totalnie zaangażujesz swoją uwagę. Wówczas wszystkie napotkane wady po prostu przestają mieć znaczenie” - czytamy w naszej recenzji.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami