Call of Duty: Black Ops 4 - pierwsze recenzje

Wysokie noty.

Dziś premiera Call of Duty: Black Ops 4, a w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, które sugerują, że studio Treyarch ponownie stanęło na wysokości zadania.

Autor z serwisu US Gamer podkreśla, że zarówno multiplayer, jak i tryb Zombie, sprawiają wrażenie ulepszonych pod każdym względem w stosunku do poprzedniej odsłony serii.

Według recenzenta z magazynu Game Informer, brak kampanii nie przyćmiewa faktu, że twórcy przygotowali więcej zawartości do pozostałych trybów i zadbali o najwyższą jakość rozgrywki.

Dziennikarze zgodnie zauważają też, że kooperacyjne zmagania z Zombie nigdy nie były jeszcze tak rozbudowane, co powinno ucieszyć miłośników tego trybu, obecnego w serii od czasów World at War.

Przykładowe recenzje Black Ops 4:

Naszą recenzję nowego Call of Duty opublikujemy w przyszłym tygodniu. Chcemy się upewnić, że spędzimy wystarczająco dużo czasu w każdym z trybów rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami