Firma Blizzard Entertainment rozszerzyła ofertę swojego cyfrowego sklepu o zestaw kilku gadżetów związanych z tajemniczym projektem o nazwie Diablo Reign of Terror.

W katalogu pojawiły się dwie koszulki (w wersji męskiej i żeńskiej) oraz plakat odnoszące się do niezapowiedzianej pozycji. Wszystkie wymienione produkty przedstawiają wizerunek diabła, czyli tytułowego przeciwnika całej serii.

Na razie nie wiadomo, czego dokładnie dotyczą ujawnione przedmioty. Opcje są jednak dwie - Diablo Reign of Terror może być kolejną odsłoną cyklu lub realizowanym dla platformy Netflix serialem animowanym osadzonym w uniwersum.

01
Gadżety związane z tajemniczym Diablo Reign of Terror

Więcej informacji na temat tajemniczego projektu Blizzard najprawdopodobniej przedstawi podczas tegorocznego Blizzconu. Podczas wydarzenia - które odbędzie się w dniach 2-4 listopada - studio zorganizuje panel poświęcony przyszłości piekielnej serii.

Warto zaznaczyć, że w sierpniu studio poinforowało, że pracuje nad kilkoma projektami w świecie Diablo. Firma podkreśliła wówczas, że „może mieć coś do pokazania w tym roku” - zapewne właśnie na imprezie.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Diablo 3 - Poradnik, Solucja

Porady, opis przejścia gry i wskazówki.

Diablo 3 Reaper of Souls - Legendarne materiały rzemieślnicze (Crafting Mats Farmspots)

Wszystkie legendarne materiały rzemieślnicze, które pozwolą tworzyć legendarne przedmioty.

Fortnite drugim najpopularniejszym hasłem w serwisie Pornhub w 2018 roku

Żeński Bowser z Mario najczęściej szukaną postacią z gier.

Sprzedaż Detroit: Become Human przekroczyła 2 miliony egzemplarzy

Najlepszy wynik w historii studia Quantic Dream.