Blizzard sprzedaje gadżety związane z Diablo Reign of Terror

Nowa odsłona cyklu czy serial?

Firma Blizzard Entertainment rozszerzyła ofertę swojego cyfrowego sklepu o zestaw kilku gadżetów związanych z tajemniczym projektem o nazwie Diablo Reign of Terror.

W katalogu pojawiły się dwie koszulki (w wersji męskiej i żeńskiej) oraz plakat odnoszące się do niezapowiedzianej pozycji. Wszystkie wymienione produkty przedstawiają wizerunek diabła, czyli tytułowego przeciwnika całej serii.

Na razie nie wiadomo, czego dokładnie dotyczą ujawnione przedmioty. Opcje są jednak dwie - Diablo Reign of Terror może być kolejną odsłoną cyklu lub realizowanym dla platformy Netflix serialem animowanym osadzonym w uniwersum.

01
Gadżety związane z tajemniczym Diablo Reign of Terror

Więcej informacji na temat tajemniczego projektu Blizzard najprawdopodobniej przedstawi podczas tegorocznego Blizzconu. Podczas wydarzenia - które odbędzie się w dniach 2-4 listopada - studio zorganizuje panel poświęcony przyszłości piekielnej serii.

Warto zaznaczyć, że w sierpniu studio poinforowało, że pracuje nad kilkoma projektami w świecie Diablo. Firma podkreśliła wówczas, że „może mieć coś do pokazania w tym roku” - zapewne właśnie na imprezie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami