Call of Duty: Black Ops 4 do działania wymaga aktualizacji o wielkości 50 GB

Wiele danych do pobrania.

Przedstawiciele koncernu Activision Blizzard poinformowali, że do pierwszego uruchomienia pudełkowego wydania Call of Duty: Black Ops 4 konieczne jest pobranie aktualizacji o wielkości około 50 GB.

Patch jest niezbędny, by móc toczyć zmagania w standardowych trybach wieloosobowych oraz kooperacyjnej kampanii Zombie. Wyjątek stanowi Blackout, który stanie się dostępny po ściągnięciu 30 procent danych, czyli od 16 do 20 GB.

Co ciekawe, w Wielkiej Brytanii niektóre sklepy - na przykład sieć Game - postanowiły sprzedawać produkcję dzień wcześniej, czyli od 11 października. Dzięki temu gracze otrzymają możliwość pobrania dużej aktualizacji przed włączeniem serwerów.

Warto zaznaczyć, że na dyskach twardych PS4 i Xbox One tytuł zajmie około 55 GB. Posiadacze platformy Sony na czas instalacji muszą jednak zarezerwować sobie znacznie więcej przestrzeni - na potrzeby procesu kopiowania plików, gra potrzebuje 112 GB.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami