Red Dead Redemption 2 - nowy film z rozgrywką już dostępny

Pierwsze spojrzenie na widok FPP.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rockstar opublikował nowy, oficjalny film z fragmentami rozgrywki z Red Dead Redemption 2. Materiał skupia się na misjach i aktywnościach, którymi zajmiemy się jako Arthur Morgan.

Narratorka wspomina między innymi o rozbudowanych skokach rabunkowych, napadaniu na pociągi czy dyliżanse. Wygląda na to, że nawet okradając zwykłych podróżnych, można to zrobić poprzez zwykłe zastraszenie.

Zajmiemy się również śledztwami, tropieniem innych przestępców, pojedynkami, a także pograć w karty, odwiedzić bar czy wziąć udział w potańcówce w naszym obozie.

Nie zabraknie też zadań pobocznych związanych z mniej istotnymi dla fabuły członkami gangu czy ich towarzyszami. Nawet podczas samotnej eksploracji trafimy też na różne wydarzenia - sami możemy paść ofiarą bandytów, zajeżdżających nam drogę i żądających pieniędzy.

Materiał przypomina o znaczeniu wyborów i ich wpływie na stosunek różnych postaci do naszego bohatera. Jest też, po raz pierwszy, krótka prezentacja widoku FPP.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami