Cyberpunk 2077 - nadużywanie implantów doprowadzi do cyberpsychozy

Efekty przerabiania ciała.

Wszczepianie bohaterowi i używanie zbyt wielu implantów cybernetycznych będzie miało negatywne konsekwencje w Cyberpunk 2077. Chodzi między innymi o cyberpsychozę.

Zbyt częste ulepszanie V (to imię głównego bohatera lub bohaterki) technologicznymi modami sprawi, że dostrzeżemy pogarszający się stan zdrowia psychicznego postaci - informuje Gaming Bolt.

Konkretne szczegóły dotyczące cyberpsychozy w grze nie są jeszcze znane, ale w uniwersum stworzonym przez Mike'a Pondsmitha, choroba ta objawia się początkowo zdystansowaniem i odcięciem od najbliższych, pogardą do ludzi bez ulepszeń, a wreszcie kończy się agresją w stosunku do innych.

W opublikowanym niedawno materiale z rozgrywką, w 18 minucie filmu widzimy zapis przebiegu zbrodni w jednej z uliczek - być może właśnie sprawca brutalnego ataku cierpiał na cyberpsychozę.

Gracz poniesie też oczywiście czysto finansowe skutki częstszego ulepszania ciała. Implanty mają być kosztowne, szczególnie te bardziej opcjonalne.

Cyberpunk 2077 nie ma jeszcze daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami