Battlefield V - wymagania otwartych testów beta na PC

Kilka różnic względem wersji alfa.

Deweloperzy ze studia DICE zaprezentowali wymagania sprzętowe Battlefield V przeznaczone do rozpoczynającej się w przyszłym tygodniu otwartej bety powstającej strzelanki.

Twórcy wprowadzili kilka zmian względem konfiguracji zalecanych w zamkniętych testach alfa. Przykładowo w niskiej specyfikacji procesor AMD FX-8350 zastąpił AMD FX-6350, a w rekomendowanej zwiększono ilość potrzebnej pamięci RAM - z 12 GB do 16 GB.

Battlefield V - minimalne wymagania sprzętowe otwartej bety:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i5 6600K lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850; 2 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Dysk twardy: 50 GB
 • DirectX: wersja 11

Battlefield V - rekomendowane wymagania sprzętowe otwartej bety:

 • System operacyjny: Windows 10 lub nowszy (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Core i7 4790, AMD FX 8350 Wraith lub odpowiednik
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) lub AMD Radeon RX 480 (4 GB
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Dysk twardy: 50 GB
 • DirectX: wersja 11
01
Lista klas i broni dostępnych w otwartej becie

W ramach testów gracze zmierzą się w w 64-osobowym trybie Podboju na mapie Rotterdam oraz w lokacji Arktyczny Fiord, na północy Norwegii. Wezmą też udział w dwóch „dniach” Wielkich Operacji, czyli podzielonych na segmenty zmagań fabularnych. Do tego warianty Desant i Przełamanie.

W becie twórcy udostępnią 5 czołgów (między innymi Valentine Mk VIII, Panzer IV i Tiger I), 7 samolotów (na przykład Spitfire Mk VA i Douglas C47) i wsparcie wzywane po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów oddziałów (brytyjski Churchill Krokodyl, niemiecki Sturmtiger oraz rakiety JB-2 i V-1). Poza tym pojawią się zrzuty zasobników uzupełniających zdrowie.

Uczestnicy testów sprawdzą cztery klasy postaci - szturmowca, zwiadowcy, medyka i żołnierza wsparcia. Nie zabraknie oczywiście zróżnicowanej broni, w tym lekkich karabinów maszynowych KM KE7, KM Bren oraz pistoletów maszynowych Sten i Suomi KP/31.

W trakcie bety autorzy zorganizują też wydarzenie „Oddział szturmowy” będący częścią Teatrów Wojny. Osoby, które przed 9 września zrealizują wszystkie wyzwania, otrzymają specjalny nieśmiertelnik.

Otwarte testy odbędą się w dniach 6-11 września, ale możliwość pobrania niezbędnych plików pojawi się 3 września. Warto zaznaczyć, że składający zamówienie przedpremierowe i abonenci usług Origin Access i EA Access dostęp do produkcji uzyskają 4 września.

Pełna wersja Battlefield V zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami