Battlefield V - personalizacja żołnierzy i broni oraz kompanie w nowym materiale

Realistyczny czy fantastyczny wygląd?

Electronic Arts opublikowało nowy materiał, prezentujący jedną z największych zmian w Battlefield V - system kompanii oraz ulepszone możliwości personalizacji żołnierzy i broni.

Kompania to jednostka postaci, wraz z pojazdami i uzbrojeniem. Grupę dostosujemy do własnych potrzeb, wpływając na wygląd, a żołnierzom przypiszemy też role, wraz z ekwipunkiem. Rozszerzone możliwości odblokujemy w miarę postępów w grze.

Podstawowe specjalizacje to zwiadowca - najlepszy w walce na dystans i oznaczaniu wrogów, szturmowiec - uniwersalny wojownik, medyk - utrzymujący członków drużyny przy życiu, oraz żołnierz wsparcia - odpowiedni do budowania umocnień.

Dzięki rozgrywce odblokujemy też nowe opcje, wpływające na wygląd i działanie broni - szczególną rolę odegrają zadania codzienne i specjalne wyzwania.

Pod koniec materiału zaprezentowano personalizację żołnierzy. Podkreślono, że gracze mogą wybrać realistyczny wygląd wprost z pól bitew II wojny światowej, ale także „puścić wodze fantazji i zaprojektować coś zupełnie unikatowego”.

Battlefield V zadebiutuje 19 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra otrzyma niedawno zaprezentowany tryb battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami