Destiny 2 - Śniące Miasto w nowym zwiastunie

Największa lokacja gry końcowej.

Deweloperzy z Bungie opublikowali nowy zwiastun dodatkowej zawartości rozszerzenia Porzuceni do Destiny 2. Zaprezentowano Śniące Miasto, czyli największą lokację gry końcowej w historii serii.

Elementy typu end-game oznaczają, że uzyskamy do nich dostęp po przejściu głównej kampanii. W Śniącym Mieście gracze nie tylko zmierzą się z nowym raidem (walka z ogromną bestią w samym centrum miasta), ale też wezmą udział w wydarzeniach publicznych i innych atrakcjach (dzięki, Game Informer).

Debiutujący 4 września dodatek Porzuceni wprowadzi do gry kolejne strefy do eksploracji - oprócz Śniącego Miasta przygotowano też Splątany Brzeg. To także aktywności grupowe oraz tryb Gambit (łączący walki PvP oraz walkę z kosmitami).

Kilka dni temu twórcy gry zorganizowali pokaz na żywo, podczas którego opowiedzieli o istotnych zmianach, których doczeka się produkcja po premierze dodatku. Usprawniono system modyfikacji broni i model zadawanych obrażeń - wystarczą dwa ciosy wręcz, by wyeliminować oponenta.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami