Far Cry 5 - skrytka prepperska: Igranie z ogniem

Skrytka prepperska w regionie Johna (Dolina Holland).

Opisywana misja prepperska znajduje się w lokalizacji Autobus więzienny Hope County (1), na zachód od Fall's End i na wschód od Kościoła Baranka Bożego. Przemieszczając się od strony drogi lub rzeki, kieruj się w stronę szkolnego, żółtego autobusu, którego trudno przeoczyć.

Gry będziesz się zbliżał do niego, uważaj na trzech kręcących się wokoło kultystów. Wyeliminuj ich zanim podejdziesz bliżej. Notatkę z celem misji znajdziesz we wnętrzu autobusu, na skrzyni (2).

Następnie udaj się nad rzekę. Po drodze uważaj na dzikie zwierzęta oraz kultystów. Mogą cię zaatakować, więc bądź czujny. Gdy dotrzesz nad wodę, wejdź do rury (3), którą przedostaniesz się na drugą stronę rzeki.

025

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Idź cały czas prosto, omijając przejście w prawo. Wydostaniesz się zewnątrz. Uważaj, gdyż w tym miejscu mogą przebywać niedźwiedzie. Przygotuj broń zadającą duże obrażenia i zabij w razie potrzeby zwierzę.

Na brzegu, przy zwłokach zauważysz żółty klucz (4). Zabierz go i wróć do rury. Tym razem skorzystaj z przejścia, które wcześniej mijałeś. Następnie skręć w prawo. Dotrzesz do zamkniętych metalowych drzwi. Otworzysz je kluczem, który przed chwilą zdobyłeś.

026

W tym momencie zadanie zakończy się, gdyż znalazłeś skrytkę. Zbierz łupy: apteczkę, koktajle Mołotowa, trzy magazyny (punkty) talentów i niezłą sumkę pieniędzy.

Wróć do miejsca, gdzie znajduje się autobus, czyli do początku misji. Jeden z żołnierzy zdradzi ci lokalizacji kolejnej skrytki prepperskiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami